Mentoring – Pilates flow

• podporuji profesní rozvoj lektorů

• pomáhám s hledáním individuálních řešení a cest

• předávám své znalosti a zkušenosti (od práce s klientem k vedení pohybového studia)

Od roku 2007 se intenzivně věnuji pilates. Prošla jsem řadou školení a učila se od mnoha mezinárodně uznávaných mentorů –⁠ Renaty Sabongui, Rona Fletchera aj. Nejvíce mě oslovili Kathy Corey a Michael King. V letech 2012–2017 jsem působila jako master lektor pohybového programu Spirals v IQ Pohybu a mezi roky 2017 a 2019 jako školitelka metody pilates v MyPilates. 

V současnosti spolupracuji ve Vídni s Radkou Westerkamp – Balanced Body® Master instructor, se kterou vedu školení pilates a pilates strojů pod hlavičkou Balanced Body®.  

Můj dlouhodobý zájem o zprostředkování zdravého pohybu šel ruku v ruce s vybudováním a vedením vlastního pohybového studia Fitstudio Jana, v jehož čele jsem stála od jeho založení v roce 2006 až do konce roku 2019. Od roku 2020 převzala zodpovědnost za studio moje kolegyně a kamarádka Romana Pokorná, které velice děkuji za její odvahu a nasazení. Od té doby mám více příležitostí předávat svou expertízu v oborech pohyb (pilates flow & spirals), plánování přípravy lekcí, stejně jako vedení týmu i celého pohybového studia.

Zabývám se především mentoringem pilates instruktorů. Nabízím jak speciální individuální prohlubující školení (foam roller, magic circle, arc barrel, chair, reformer, cadillac) k jednotlivým tématům vztahujícím se k pohybu, tak i komplexní poradenství

Velmi mě těší předávat své zkušeností začínajícím lektorům 
a ty zkušenější inspirovat. 

Aktuálně také nabízím pohybové mini-workshopy pro širokou veřejnost. Každý z nich je věnován vybranému témat (ruce, chodidla, kyčle, páteř, pánev aj.). Během mini-workshopů se hlouběji seznamujeme s tělem a také jednoduchými cviky na uvolňování a stabilizaci pohybového systému.

MOJE NABÍDKA

AT  Vídeň:

CZ  Brno:

  • mentoring pro lektorky pilates