Reference

Krásna a precízna ručná práca. Úžasne farby, ktoré spolu harmonuju. Každy produkt je jedinečny a ak chceš dokonca i namalovany podľa želani a ceny nie su prehnane. Vrelo odporúčam.

Tessa Trunk

Díla protkaná vkusem. Cokoli si budete přát, vám Jana vytvoří k naprosté spokojenosti a z výrobku se budete těšit při každém pohledu.

Markéta Roubalová

Během workshopu jsme byly s dcerou obě spokojené. Inspirace byla veliká. Dokonce jsme pak doma začaly samy dělat obrázky na kamínky. Je to velmi uklidňující činnost.

Renata Hofmanová

Vždycky mě překvapí, co krásného Jana Šimková zase vytvořila, až oči přechází. Ať už to jsou veselé puntíkaté květináčky nebo kamínky v barvě čaker či její magické obrázky mandal. Styl Dotart Jana se mi moc líbí. Výrobky jsou rozmanité a mohou udělat velkou radost jako dárek.

Iva Kučerová

Workshop byla moje první zkušenost s technikou dotting painting. Líbilo se mi úvodní vysvětlení a promyšlené dávkování informací, které přicházely postupně až ve chvíli, když jsme je byli schopni vstřebat a použít. Stejně jako navedení a naznačení možností, jak postupovat. 

Upřímně: myslela jsem si, že se pěkně zrelaxuju. Ale  ukázalo se, že tečkování mandaly není pro mě tak jednoduché, jak jsem předpokládala. Překvapil mě velký vnitřní boj. Největší pocit úlevy pak přišel, když jsem doprostřed plátna udělala první tečku. To byla následně čirá radost a štěstí.

Velmi mě oslovila přátelská tvořivá atmosféra v pěkném prostředí. Přijde mi fascinující, jak krásné obrazy se dají za jedno odpoledne vytvořit. Celkově byl pro mě workshop velmi inspirativní.

Helena Stella Kramářová